No file chosen

Heiki Kraami ja Andres Seersanti auhinnati ettevõtluse preemiatega

13. juunil 2024 tunnustati Rapla ESPAK’i kaupluses Raplamaa 2023. aasta parimad ettevõtted.

Raplamaa Ettevõtjate Ühingu ETTEVÕTLUSE ELUTÖÖPREEMIA pälvis Heiki Kraam.

VÄIKE JA TUBLI 2023 tiitli võitis Andres Seersandi juhitav Seersant M&A OÜ.

  Heiki Kraam on pikaaegne ettevõtja ja REÜ kauaaegne aktiivsne liige, kes on kogu elu töötanud Raplamaa inimeste heaks. 32-aastat on ta edukalt juhtinud oma ettevõtet, tänu millele on paljud Rapla maakonna hooned ja eluasemed viidud vastavusse kehtivate tehniliste nõuetega. Suuremateks klientideks on olnud korteriühistud, haridusasutused, ehitusettevõtted, aga ka näiteks Rapla kirik. Oma töödes ja tegemistes on ta alati olnud korrektne ja täpne. Ka kõrges vanuses redeliga lae alla ronimine ei valmistanud talle mingeid raskusi. Siiski otsustas ta eelmisel aastal, 86-aastasena, ettevõtlusalase tegevuse lõpetada. Meie rõõmuks on ta jätkuvalt Raplamaa Ettevõtjate Ühingu aktiivne liige. Ta on oma valdkonna haruldane spetsialist, kelle nõuanded on siiamaani kulda väärt!

  Andres Seersant on Seersant M&A OÜ juhataja. Ettevõte on Raplas remonditööde ja lukkseppade poolest kõige suurem. 2018. aastast asutakse Raplas, Kastani tn. 6 remonditöökojas, kus on ka poe- ja kontoriosa. Töökojas on seitse tõstukit (sh PRIA Leader meetme toetusega) ja seega on võimalik saada kiireid remondiaegasid. Müügil on Fixuse kaubamärgi sõiduautode, veoautode ja haagiste varuosad. 2020. aastast müüakse ja renditakse haagiseid ning teenuste hulgas on ka autorent. 2023.aastast ollakse Omniva AS ja Keskkonnaameti Rapla maakonna sõidukite hoolduse ja remondi hankepartnerid.
  Andres on ise oma töödes alati kättpidi juures ja otsib ning leiab parimaid lahendusi. Ettevõtte kliendid kirjeldavad 10-liikmelist meeskonda kui kliendisõbralikku ja alati vastutulelikku. Seersant M&A OÜ on Äripäeva Gasell 2020 ja 2023 Raplamaa võitja.

  Raplamaa Sõnumid intervjuud Andres Seersandiga saab lugeda SIIT.

  ——

  Konkursile esitati kokku 52 kandidaati. Komisjon tunnustas ettevõtjaid viies kategoorias ja lisaks anti välja eripreemiad. Võitjate auhinnad valmisid Järvakandi Klaasistuudios. Konkurssi korraldas Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus (RAEK) koostöös Raplamaa Omavalitsuste Liidu ja Raplamaa Partnerluskoguga.

   Tekst: Anneli Pärna
   Fotod: Siim Solman