No file chosen

Ettevõtjate Esmaspäev õpperingkäiguga Märjamaa ettevõtetesse ning seminariga Ruunawere Postimõisas

28.novembril 2022 toimus “Ettevõtjate Esmaspäevade” raames järjekordne Raplamaa Ettevõtjate Ühingu infoseminar, seekord külastati Märjamaa ettevõtjaid ning sellele järgnes Ruunawere Postimõisas ühine infoseminar ning õhtusöök. Märjamaal külastati Märjamaa Valla Spordikeskuse kompleksi, täpsemalt rääkis spordihoone võimalustest ning tulevikuplaanidest juhatuse liige Mart Tilk. Spordikompleksis pakutakse 21 erinevat treeningvõimalust- jõusaal, saalihoki, korv-ja võrkpall, maadlus, erinevad grupitreeningud, vastvalminud ronimissein ja palju muud. Lisaks on olemas ka majutusvõimalus 50 inimesele. Hea koht ning võimalus spordilaagrite korraldamiseks. Edasi liiguti Ruunawere Postimõisa, kus toimus energia teemaline seminar, tunnijagu väga huvitavat vestlust Fermi Energia AS esindaja Urmas Voit´iga, millele järgnes õhtusöök ning aktiivne kogemusaruelu.

Infoseminari eesmärk on parandada ettevõtjate vahelist koostööd, soodustada liikmete omavahelist  suhtlemist, inspireerida, motiveerida osalejaid tegutsema nii oma valdkonnas kui leidma uusi ideid ja  võimalusi.

Infoseminar „ Ettevõtjate esmaspäev“ on osaliselt rahastatud Raplamaa Partnerluskogu  LEADER meetmest „ Ettevõtluse toetamine Covid-19st tulenevate riskide maandamiseks ja  tagajärgedega toimetulekuks“