No file chosen

04.aprillil kell 18.00 Rapla keskraamatukogus arutelu Rapla valla arengutest ettevõtluse suunal

Rapla valla areng ning selle edendamiseks vajalikud tegevused on meie kõigi kätes.
Pikki aastaid on Rapla valda edendatud kui kvaliteetset elukeskkonda ning valla areng on selles vaates olnud sõna otseses mõttes silmapaistev.
Palju on veel kindlasti teha  ning arenguruumi on palju, kindlasti on meist palju halvemal elu-olu järjel olevaid omavalitsusi.
Samuti on olemas palju paremal  elu-olu järjel omavalitsusi.

Foto: Erakogu

Mida nad teevad teisiti?! Kas me oleme rahul praeguse arenguga? Kas me sellist valda tahame?!
Need on küsimused nii ametnikele kui ka elanikele. Kui leiame,  et kõik on parimas korras siis nii ongi. Kui arvame, et võiksime olla parimate seas, siis mida peaksime
teistmoodi tegema?! Kust tuleb ning millest tuleb arenguhüpe?!
Kas soovimegi ääre maastuda ja muutuda Tallinna magalaks?! Kas lootma jääda riiklikele investeeringutele ja EL abirahadele või võtta ise midagi ette?!

Äkki arendada vallas ettevõtlust?! Luua tingimusi ettevõtluse tekkeks st. luua töökohti ja tuua juurde inimesi piirkonda?! Pöörata tagasi töörännet?!

Igal juhul ettevõtjad hääletavad jalgadega. Kapitali liikumine on vaba. Nii ka meie otsused. Kuid vallas otsustame meie, mis pidi liikumine toimub.

Et, seda kõike arutada kutsume teid 04. Aprillil kell 18.00 Rapla keskraamatukokku (aadressil Lastaia 5, Rapla linn) väikesele arutelule,
kus peaesinejaks on Priit Põldmäe, kes on palju aastaid olnud Rae valla abi vallavanem just nendes küsimustes.

REÜ juhatus